| Price |
Deliverable (3-4 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 2075009312 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 12 mm |
Product details
from DE- hexagon head with collar ISO 4017.
| Total lenght l | 12 mm |
| Norm | DIN 7500 DE |
| Height of the head k | 2 mm |
| Diameter d | 3 mm |
| Flange diameter df | 6.3 mm |

