| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 5479764825 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Diameter | 4,8 mm |
| Length | 25 mm |
Product details
form C with cone.
| Total lenght l | 25 mm |
| Norm | DIN 7976 C |
| Height of the head k | 3 mm |
| Diameter d | 4.8 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN corresponds to ISO 1479.

