| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 52798296380 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Force application type | Pozidriv cross recess |
| Diameter | 6,3 mm |
| Length | 80 mm |
Product details
C form with cone end.
| Total lenght l | 80 mm |
| Norm | DIN 7982 C |
| Height of the head k | 3.8 mm |
| Diameter of the head dk | 12.4 mm |
| Diameter d | 6.3 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Norm wurde zurückgezogen. DIN entspricht ISO 7050. Geänderte Kopfmaße bei ISO. Artikel wird nach DIN geliefert.

