| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 52798394832 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Force application type | Pozidriv cross recess |
| Diameter | 4,8 mm |
| Length | 32 mm |
Product details
form C with cone end.
| Total lenght l | 32 mm |
| Lens height f | 1.5 mm |
| Norm | DIN 7983 |
| Height of the head k | 3 mm |
| Diameter of the head dk | 9.5 mm |
| Diameter d | 4.8 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Norm wurde zurückgezogen. DIN entspricht ISO 7051. Geänderte Kopfmaße bei ISO. Artikel wird nach DIN geliefert.

