| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5214586002995 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 2,9 mm |
| Length | 9,5 mm |
Product details
form C with cone end and hexalobular socket.
| Total lenght l | 9.5 mm |
| Norm | ISO 14586 C |
| Height of the head k | 1.7 mm |
| Diameter of the head dk | 5.5 mm |
| Diameter d | 2.9 mm |
| EAN/GTIN | None |

