| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5291205542 |
| Diameter | 5,5 mm |
| Length | 42 mm |
Product details
form C with cone end and the head acc DIN 912 with hexagonal socket.
| Force application size | ISK 5 |
| Total lenght l | 42 mm |
| Norm | DIN 912 |
| Diameter of the head dk | 10 mm |
| Diameter d | 5.5 mm |
| EAN/GTIN | None |

