| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 5291206355 |
| Diameter | 6,3 mm |
| Length | 55 mm |
Product details
form C with cone end and the head acc DIN 912 with hexagonal socket.
| Force application size | ISK 5 |
| Total lenght l | 55 mm |
| Norm | DIN 912 |
| Diameter of the head dk | 10 mm |
| Diameter d | 6.3 mm |
| EAN/GTIN | None |

