| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 527900013 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Force application type | External hex |
| Diameter | 6,5 mm |
| Length | 52 mm |
Product details
| Force application size | SW 8 |
| Total lenght l | 52 mm |
| Diameter d | 6.5 mm |
| EAN/GTIN | None |
Application
Screwing profile panels to wood substructures.

