| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 527900015 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Force application type | External hex |
| Diameter | 4,8 mm |
Product details
Bohrbefestiger auf Holz, mit Dichtscheibe von 14 mm.
| Total lenght l | 35 mm |
| Diameter d1 | 14 mm |
| Height of the head k | 5.2 mm |
| Diameter d | 4.8 mm |
| EAN/GTIN | None |
Application
Screwing profile panels to wood substructures.
A14 = aluminum sealing washer + EPDM.

